MASAŻ MISAMI DŹWIĘKOWYMI I GONGIEM

Masaż ciała misami dźwiękowymi działa regeneracyjnie, odprężająco i stymulująco na poziomie komórkowym i atomowym naszego ciała. Fale dźwiękowe zgodne z częstotliwościami organów wewnętrznych, kości i ścięgien wchodzą z nimi w rezonans, co ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Podczas godzinnego zabiegu masażysta koncentruje się na indywidualnych uwarunkowaniach osoby masowanej.

Ważnymi cechami oddziaływania masażu dźwiękiem są:
1. szybsze osiąganie stanu głębokiego odprężenia, w którym dźwięk budzi w człowieku pierwotne zaufanie;
2. uwalnianie od problemów, zmniejszenie napięcia oraz usunięcie blokad dzięki głębokiemu odprężeniu;
3. harmonizowanie organizmu na poziomie komórkowym;
4. pozytywny wpływ na poczucie własnej wartości, kreatywność i moc twórczą;
5. wzmocnienie sił samouzdrawiających i odzyskanie radości życia;
6. całościowe oddziaływanie i harmonizowanie ciała, umysłu i duszy.
Jak to działa? W najprostszym przypadku stawiamy misę dźwiękową np. na dłoni klienta i uderzamy w nią. Bogaty w dźwięk przenika do wszystkich części ciała, klient odczuwa przyjemne wibrowanie i mrowienie, które rozchodzi się w postaci delikatnych drgań. Pozytywny odbiór zachęca do kontynuowania masażu. Różne misy stawiamy w różnych miejscach na ciele klienta. Dźwięk wibruje bogatym spektrum swojej pełni, rozprzestrzeniając się w całym ciele. Fala dźwiękowa – w delikatny i przyjemny w odbiorze sposób – płynie od podeszew stóp aż po końcówki włosów. Klient odczuwa każde miejsce swojego ciała – czuje, gdzie wibruje ono swobodnie, a gdzie są blokady. Może teraz doświadczyć, jak te delikatne dźwięki powodują usunięcie napięć i blokad.
U zdrowego człowieka masaż dźwiękiem wspiera rozwój harmonii wewnętrznej oraz wzmacnia siły i energię potrzebne do realizowania zadań w codziennym życiu. Stymulowana jest również kreatywność i wszelkie twórcze siły. Natomiast w przypadku choroby masaż dźwiękiem pomaga przy dolegliwościach natury fizycznej, psychicznej i umysłowej oraz uwalnia stres, kłopoty i lęk. Oddziaływanie masażu dźwiękiem jest następujące:
1. likwiduje napięcia karku i pleców,
2. usuwa bóle głowy,
3. reguluje przemianę materii,
4. uwalnia od skurczów podbrzusza,
5. uspokaja i pogłębia oddech,
6. poprawia zdolności koncentracji,


KONTAKT Z NAMI


POZNAJ DŹWIĘK relaks i terapia

Starołęcka 147, Poznań

poznajdzwiek@wp.pl

606 140 710, 668 476 558

Poznaj Dźwięk Relaks i Terapia