O mnie

orzel-samek2-1200x684.jpg

ANDRZEJ  SAMEK

Gdy uczeń jest gotowy nauczyciel przyjdzie….

 

Tak też było ze mną…

 

    W 1999 roku poznałem Conny Larssona, Mistrza Medytacji Wedyjskiej, dyrektora Psychiterapeutic Institute for Rehabilitation of Drug Addicts and Criminals Karnan w Gusum w Szwecji. Przez cztery lata współpracy z Larssonem uczyłem się medytacji, zdobywałem wiedzę i doświadczenie, aby potem zostać nauczycielem medytacji.

    Pewnego razu usłyszałem dźwięk misy serca. Ten cudny dźwięk poruszył też moje serce…Wiedziałem już, że misy muszą znaleźć miejsce w moim życiu. W 2002 roku< ukończyłem kursy masażu dźwiękiem metodą Petera Hess’a. Przez 10 lat byłem też instruktorem masażu dźwiękiem w Peter Hess Akademia Polska.

     Fascynacja dźwiękiem gongów sprawiła, że w latach 2004-2006 uczyłem się i poznawałem tajniki gry na gongach u światowej sławy mistrza gongu Dona Conreaux. To on sprawił, że doświadczyłem uzdrawiającej mocy gongów.

     Poznałem też fantastyczną metodę muzykoterapii dr Barbary Romanowskiej, wykorzystującą naturalną falę dźwiękową. W 2013 roku ukończyłem kursy Muzykoterapii Dogłębnej-Komórkowej kamertonami i zostałem certyfikowanym przez MEN muzykoterapeutą komórkowym.

     Obecnie szkolę przyszłych masażystów dźwiękiem mis i gongu na terenie całego kraju, prowadzę wykłady na temat masażu i terapii dźwiękiem, wykonuję masaże i realizuję program „Dźwięki Nowego Życia”. Przez cały czas poszerzam wiedzę na temat wpływu dźwięku na nasze ciało, umysł i duszę poprzez terapię dźwiękami różnych instrumentów.

 


KONTAKT Z NAMI


POZNAJ DŹWIĘK relaks i terapia

Starołęcka 147, Poznań

poznajdzwiek@wp.pl

606 140 710, 668 476 558

Poznaj Dźwięk Relaks i Terapia